Nasze klasy
Klasa 1
- Bołoz Zuzanna
- Borek Oliwia
- Cieśla Jacek
- Jamro Wiktoria
- Łukaszczyk Lena
- Łukaszczyk Nikola
- Olszak Magdalena
- Ozgowicz Kacper
- Pinczer Nikola
- Rogas Kornel
- Trzaska Maja
- Wolski Gracjan
- Zbozień Milena
wychowawca - Pani Violetta Popławska
Klasa 2
- Adamczyk Amelia
- Błoński Olaf
- Bryś Oskar
- Cichura Mateusz
- Dumana Oliwier
- Guśtak Piotr
- Klein Aleksandra
- Maraś Wojciech
- Olszak Paulina
- Szarkowska Maja
- Włodarczyk Sebastian
- Zwierzyńska Martyna
wychowawca - Pani Anna Skoczeń
Klasa 3
- Błońska Lena
- Błoński Bartosz
- Filipiak Maciej
- Gawenda Mateusz
- Guguł Kryspin
- Khaja Maria
- Kociołek Bartosz
- Mrówka Tomasz
- Otręba Amelia
- Topolski Filip
- Walczak Konrad
- Wójtowicz Julia
wychowawca - Pani Joanna Szota
Klasa 4
- Bieryt Wiktoria
- Błoński Wiktor
- Cebula Paulina
- Filipowicz Bartosz
- Janor Arleta
- Koch Aleksandra
- Kondoł ZUzanna
- Kornobys Tomasz
- Kowal Antoni
- Król Filip
- Kurzeja Paula
- Liber Robert
- Nowak Arkadiusz
- Nowak Wiktor
- Nowotna Oliwia
- Olszak Joanna
- Sikora Bartosz
- Sodolewska Małgorzata
- Szota Igor
- Wąchała Wiktoria
- Wojewoda Amelia
- Wrona Zofia
wychowawca - Pani Justyna Duda
Klasa 5
- Antkowiak Martyna
- Błońska Alina
- Czerwiński Marcel
- Czyżowicz Weronika
- Janor Anita
- Jede Maja
- Kos Patryk
- Król Martyna
- Liber Sylwia
- Nowak Kamil
- Nowak Krystian
- Nowak-Tiefenthaler Wanessa
- Nowakowska Oliwia
- Osmolak Sergiusz
- Popławski Aleksander
- Twardochleb Wiktoria
- Winiarska Wiktoria
- Zbozień Martyna
wychowawca - Pani Paulina Dudek
Klasa 6
- Bołoz Weronika
- Borek Karolina
- Borek Paulina
- Kociołek Martyna
- Kowalski Piotr
- Liber Kornelia
- Lisik Ilona
- Łukaszczyk Mateusz
- Szarkowska Kaja
- Tobiasz Wojciech
- Włodarczyk Katarzyna
- Wolski Ksawery
- Wójcik Filip
wychowawca - Pani Aldona Ochmańska
Klasa 7
- Aleksandrowicz Mateusz
- Berdychowski Maciej
- Bołoz Jacek
- Czerwiński Jakub
- Dytko Weronika
- Grębla Dominik
- Kanak Alicja
- Król Kamil
- Liber Hubert
- Matkowski Hubert
- Motak Weronika
- Sodolewski Jan
- Sondaj Natalia
- Szostak Anna
- Walczak Oliwia
- Wąchała Miłosz
- Zalewska Aleksandra
wychowawca - Pani Beata Lorek
Klasa 8
- Barczak Marlena
- Bołoz Aleksandra
- Borek Patrycja
- Cebula Dominika
- Chylińska Nikola
- Czyżowicz Wiktor
- Filipiak Oliwia
- Filipowicz Norbert
- Gawenda Edyta
- Guśtak Mateusz
- Król Jakub
- Łuczak Nikola
- Mrówka Paulina
- Nowak Kamila
- Nowotny Antoni
- Nowotny Konrad
- Pomietło Jakub
- Topolska Gabriela
- Zych Martyna
wychowawca - Pan Marcin Kamiński