Kopalnia Skarbów

W dniu 21 kwietnia 2018 r. o godz. 10:00 odbył się debiut "Kopalni Skarbów".

Wydarzenie zorganizowane przez Radę Rodziców w Szkole Podstawowej w Miszkowicach. Wykopać można było różności, ale również skosztować pysznych koktajli i szaszłyków owocowych, gofrów, popcornu, muffinków. Kiełbaska z grilla pachniała zachęcająco. Były także stoiska stylistyczne tj. malowanie paznokci i układanie pięknych fryzur.  Dziecięce buziaczki zamieniały się w kotki, stworki i motylki po spotkaniu z pędzlem naszej utalentowanej artystki.
W okienku wydawane były kawa, herbata, lemoniada i ciasto wykonane przez rodziców. Na boisku rozgrywały się turnieje sportowe, zaś najmłodsi recytowali pięknie wierszyki.

W imieniu Rady Rodziców za pomoc w organizacji dziękuję Pani Dyrektor, Wychowawcom i Nauczycielom, wszystkim Pracownikom Szkoły, którzy wspaniale stanęli na wysokości zadania. Poświęcili swój wolny czas będąc z nami w sobotę, ale także za pomoc przed imprezą i po imprezie.

Dziękujemy gorąco wszystkim Rodzicom za przyniesione rzeczy, ciasta, zaangażowanie się i organizację.

 Mam nadzieję, że za rok powtórzymy "Kopalnie Skarbów", ale na większą skalę. Mamy małą szkołę, ale my razem jesteśmy wielcy.