Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 10 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej w Miszkowicach odbyła się uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka". Bohaterami spotkania były dzieci 3,4,5-letnie z oddziału przedszkolnego "Smerfiki".

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goscie: Pani Burmistrz Ewa Kocemba, Pani Dyrektor Elżbieta Król, pracownicy szkoły oraz  licznie zgromadzeni rodzice.

Dzieci   zaprezentowały   ciekawy   program   artystyczny, który wytrwale przygotowały pod bacznym okiem wychowawczyni  Danuty Cichury. Występując przed tak wielką  publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Akademia podobała się zebranym gościom.
Punktem  kulminacyjnym  spotkania było ślubowanie.  Po  jego złożeniu  Pani  Dyrektor  dokonała  pasowania używając  magicznego ołówka. Na  pamiątkę  tego  ważnego dnia dzieci  otrzymały dyplomy pamiątkowe i upominki. 
Po zakończeniu  części  oficjalnej dzieci  pozowały  do  zdjęcia pamiątkowego,  a  w  sali  czekała  na  nie  słodka  niespodzianka  ? poczęstunek przygotowany przez rodziców, dla dzieci i  zaproszonych gości. 
W miłej i przyjemnej atmosferze szybko upłynął wspólnie spędzony czas. Było to wielkie i niezapomniane przeżycie dla dzieci, ich rodziców oraz zaproszonych gości.
Uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka" była imprezą niezwykle udaną. Jej głównym zadaniem było wzmacnianie więzi rodzinnych i wspólnotowych. Zarówno nauczyciele, rodzice, jak i przedszkolaki żywo zaangażowali się w  przygotowania do  imprezy.

Wszyscy gratulujemy przedszkolakom i życzymy im owocnego i bogatego w doświadczenia pobytu w naszej szkole.
Wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu uroczystości bardzo dziękuję.

by DC