Dzień Rodziny na wesoło u "Smerfików"

"Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i  szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa wypowiedziane przez każde dziecko..."

        Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i  szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa wypowiedziane przez każde dziecko. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Dlatego w naszej szkole pomagamy dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców. W tym roku grupa przedszkolna "Smerfiki" zorganizowała "Dzień Rodziny na wesoło", który odbył się 30 maja 2018 roku w Jarkowicach  w "Szczęśliwej siódemce".
       Piękny ogród z placem zabaw stał się sceną, na której dzieci zaprezentowały program artystyczny. Przedszkolaki świetnie sobie poradziły podczas recytacji wierszy, śpiewania piosenek i składania życzeń dla kochanych rodziców. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno ? muzycznej rodzice również dla swoich pociech przygotowali słodki poczęstunek z okazji ich święta. Następnie odbyła się wspólna zabawa rodziców z dziećmi. Następnie wszyscy zasiedli   do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Wychowawca Danuta Cichura