Dzień Dyni

W dniu 27 października w naszej świetlicy odbył się pełen radości i kreatywności Dzień Dyni dla grupy przedszkolaków i klas I-VII. Podczas tej wyjątkowej imprezy mieliśmy okazje zgłębić wiedzę na temat zdrowego i urodziwego warzywa jakim jest dynia.

"Dzień Dyni" pozwolił nam poznać wielką różnorodność dyń i wzbogacił naszą wiedzę na ich temat. Nie zabrakło również licznych zabaw z udziałem dyn- slalom dyniowy, pomarańczowa ścieżka, oczka w ryżu które sprawiły ze cała grupa świetnie się bawiła.

Najważniejszym punktem programu był konkurs na prace plastyczną - dynię z papieru. Nasza grupa przedszkolaków i uczniów klas I-VII zadziwili nas swoim talentem i wyobraźnią. Ich twórcze prace były naprawdę wyjątkowe. Po długich obradach, wyróżniliśmy trzech zwycięzców:

PRZEDSZKOLE :

Jamro Alicja I miejsce

Głod Filip II miejsce

Jamro Jan III miejsce

Klasy I-VII :

Czopek Ola I miejsce

Dąbrowski Gracjan II miejsce

Nowak Lena III miejsce

Wszystkie dzieci które uczestniczyły w konkursie otrzymały także słodki upominek .Ten dzień był nie tylko dniem zabawy, ale również okazją do poszerzenia wiedzy na temat tego fascynującego warzywa. Zajęcia poprowadziła Katarzyna Homoncik.