Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Ze względu na zagrożenie COVID-19 inauguracja roku szkolnego w naszej szkole została podzielona na kilka etapów. O godzinie 9.00 w sali gimnastycznej miało miejsce rozpoczęcie roku dla pierwszoklasistów, którzy złożyli ślubowanie i tym samym oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Miszkowicach. Bardzo nam miło, że podczas uroczystości oprócz rodziców i nauczycieli obecna była Pani Burmistrz - Ewa Kocemba, która złożyła życzenia pomyślności, sukcesów i zdrowia dla uczniów, rodziców i wszystkich pracowników szkoły.

Na zakończenie Pani Dyrektor Elżbieta Król życzyła raz jeszcze wszystkim powodzenia, sukcesów i wytrwałości w tym wyjątkowym dla wszystkich roku szkolnym. 

Inauguracja roku dla klas starszych odbyła się w salach lekcyjnych, gdzie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami po dwumiesięcznej przerwie. 

Mimo wielu obaw i niewiadomych, zarówno uczniowie jak i nauczyciele z optymizmem rozpoczynają naukę w nowym roku szkolnym. Niech ten nowy rok szkolny stanie się źródłem pozytywnych przeżyć, sukcesów edukacyjnych i entuzjazmu.

Życzymy wszystkim powodzenia i szczególnie serdecznie witamy wśród społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych.