logo_urzad miasta

11
lipca
2024

Kurtyna wodna

Informujemy, że w trosce o Państwa komfort i Państwa zwierząt na Rynku w Lubawce została zamontowana kurtyna wodna.
logo_urzad miasta

08
lipca
2024

OGŁOSZENIE NABORU DO PROGRAMU STYPENDIÓW POMOSTOWYCH

Od 08.07.2024r. rozpoczyna się nabór wniosków o rekomendację do prestiżowego Programu Stypendiów Pomostowych. Zachęcamy dolnośląskich maturzystów, którzy zdali egzamin dojrzałości w 2024 roku, do aplikowania o rekomendację Fundacji Edukacji Międzynarodowej (FEM).
logo_urzad miasta

05
lipca
2024

Rada budowy dotycząca zadania inwestycyjnego pn: "Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych"

W dniu wczorajszym w siedzibie Urzędu Miasta Lubawka, odbyła się rada budowy dotycząca zadania inwestycyjnego pn: "Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych".
logo_urzad miasta

02
lipca
2024

Spotkanie, na którym omawiano bieżące problemy dotyczące komunikacji publicznej realizowanej na terenie Gminy oraz podsumowano realizację zadań własnych - dowóz uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2023/2024

Drodzy Mieszkańcy, w dniu dzisiejszym (02.07.2024 r.) w Urzędzie Miasta w Lubawce odbyło się spotkanie, na którym omawiano bieżące problemy dotyczące komunikacji publicznej realizowanej na terenie Gminy oraz podsumowano realizację zadań własnych Gminy - dowóz uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2023/2024.

Przeglądaj aktualności