• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Miszkowicach

logo_mgok

04
listopada
2023

Dzień Dyni

miniatura_dzie-dyni
W dniu 27 października w naszej świetlicy odbył się pełen radości i kreatywności Dzień Dyni dla grupy przedszkolaków i klas I-VII. Podczas tej wyjątkowej imprezy mieliśmy okazje zgłębić wiedzę na temat zdrowego i urodziwego warzywa jakim jest dynia.
logo_mgok

04
listopada
2023

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

miniatura_wybory-do-samorzdu-uczniowskiego
W dniu 02.10.2023 r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięło udział 38 uczniów Szkoły Podstawowej w Miszkowicach.
logo_mgok

03
listopada
2023

Odwiedziny na cmentarzu

miniatura_odwiedziny-na-cmentarzu
Uczniowie klasy VI i VII Szkoły Podstawowej w Miszkowicach jak co roku zadbali o groby tz. niczyje, które od wielu lat mają pod opieką. Z panią od plastyki Aldoną Ochmańską przygotowali stroiki okolicznościowe i 31 października odwiedzili z nimi groby.
logo_mgok

13
października
2023

Dzień Edukacji Narodowej

miniatura_dzie-edukacji-narodowej
14 października jest Dniem Edukacji Narodowej, to potocznie zwane święto nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników szkoły. Ten dzień obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej, która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w Polsce.
logo_mgok

28
września
2023

Wycieczka do Wrocławia

miniatura_wycieczka-do-wrocawia
Dnia 20 września, my uczniowie klasy V i VI pod opieką Pani Beaty oraz Pani Aldony wybraliśmy się na wycieczkę do Wrocławia.
logo_mgok

28
września
2023

Wycieczka klas I-III

miniatura_wycieczka-klas-i-iii
22 września uczniowie z klas I-III wybrali się na wycieczkę do Chicken landu w Borównie. Poznali zwierzęta gospodarskie ich zwyczaje i obyczaje.
logo_mgok

22
września
2023

Przytul się do Drzewa - Kampania

miniatura_przytul-si-do-drzewa-kampania
Włączamy się w kampanie PRZYTUL się do DRZEWA, która ma celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach. Drzewoterapia, czyli zielona energia drzew ma niesamowity, uspokajający wpływ na nasze zachowanie.
logo_mgok

16
września
2023

Dzień Kropki

miniatura_dzie-kropki
15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Wielu uczniów i nauczycieli tego dnia ubrało się w "kropkowe" ubrania, a klasa VII sprzedawała "kropkowe babeczki".
logo_mgok

13
września
2023

Narodowe Czytanie

miniatura_narodowe-czytanie
W tym roku w ramach Narodowego Czytania przybliżona została powieść Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem". W akcję wspólnego czytania włączyli się uczniowie  starszych klas.

Przeglądaj aktualności